RN731JTTD1042B25
MFR.Part #
RN731JTTD1042B25
JLCPCB Part #
C4310657
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS