RN731JTTD1010F25
MFR.Part #
RN731JTTD1010F25
JLCPCB Part #
C4069102
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS