SG73S2ERTTD8452D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8452D
JLCPCB Part #
C6295704
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS