RN731ETTP9881D25
MFR.Part #
RN731ETTP9881D25
JLCPCB Part #
C4206271
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS