SG73S2BRTTD5230F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5230F
JLCPCB Part #
C6487433
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS