RN731ETTP95R3D50
MFR.Part #
RN731ETTP95R3D50
JLCPCB Part #
C4017103
Description
-55℃~+155℃ 63mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS