RN731ETTP9530D25
MFR.Part #
RN731ETTP9530D25
JLCPCB Part #
C4069035
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS