WR04X3572FTL
MFR.Part #
WR04X3572FTL
JLCPCB Part #
C170297
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS