RN731ETTP9422C25
MFR.Part #
RN731ETTP9422C25
JLCPCB Part #
C4115548
Description
-55℃~+155℃ 63mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS