SG73S1ERTTP225G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP225G
JLCPCB Part #
C6678234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS