RN731ETTP8870C25
MFR.Part #
RN731ETTP8870C25
JLCPCB Part #
C4108726
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS