RN731ETTP82R0F25
MFR.Part #
RN731ETTP82R0F25
JLCPCB Part #
C4186985
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS