CFS1/4CT52R474J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R474J
JLCPCB Part #
C2613273
Description
-1300ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS