RN731ETTP7872D50
MFR.Part #
RN731ETTP7872D50
JLCPCB Part #
C4100944
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS