RN731ETTP7870C50
MFR.Part #
RN731ETTP7870C50
JLCPCB Part #
C4311515
Description
-55℃~+155℃ 63mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS