RN73H1JTTD9312F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9312F50
JLCPCB Part #
C4065766
Description
100mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS