RN731ETTP7682D25
MFR.Part #
RN731ETTP7682D25
JLCPCB Part #
C3952707
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS