RK73G1JTTD1052D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1052D
JLCPCB Part #
C2580090
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS