RN731ETTP7681C25
MFR.Part #
RN731ETTP7681C25
JLCPCB Part #
C4324786
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS