RN73H1JTTD1212A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1212A10
JLCPCB Part #
C4002310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS