RN731ETTP7680F50
MFR.Part #
RN731ETTP7680F50
JLCPCB Part #
C4246522
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS