RN73R2ETTD1290C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1290C25
JLCPCB Part #
C4239828
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS