RN731ETTP7412F50
MFR.Part #
RN731ETTP7412F50
JLCPCB Part #
C4168851
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS