RN731ETTP7410F25
MFR.Part #
RN731ETTP7410F25
JLCPCB Part #
C4022659
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 741Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS