RN731ETTP71R5D50
MFR.Part #
RN731ETTP71R5D50
JLCPCB Part #
C4325677
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS