RN731ETTP6192B50
MFR.Part #
RN731ETTP6192B50
JLCPCB Part #
C4353432
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS