RN731ETTP6190F50
MFR.Part #
RN731ETTP6190F50
JLCPCB Part #
C4035718
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS