RN731JTTD28R0F100
MFR.Part #
RN731JTTD28R0F100
JLCPCB Part #
C3959581
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS