RN731ETTP6121B25
MFR.Part #
RN731ETTP6121B25
JLCPCB Part #
C3971190
Description
-55℃~+155℃ 6.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS