SG73S2BRTTD685J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD685J
JLCPCB Part #
C5916909
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS