RN731ETTP6120C25
MFR.Part #
RN731ETTP6120C25
JLCPCB Part #
C4030340
Description
-55℃~+155℃ 612Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS