RN731ETTP59R0F50
MFR.Part #
RN731ETTP59R0F50
JLCPCB Part #
C4123271
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS