RN731ETTP5692B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP5692B25
JLCPCB Part #
C4230544
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 56.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS