RN731ETTP5690C50
MFR.Part #
RN731ETTP5690C50
JLCPCB Part #
C4346521
Description
-55℃~+155℃ 569Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS