RN731ETTP5602C25
MFR.Part #
RN731ETTP5602C25
JLCPCB Part #
C3990511
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS