SG73G1JTTD1583D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1583D
JLCPCB Part #
C7311006
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS