RK73H1HTTC13R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC13R0F
JLCPCB Part #
C2575556
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS