RN731ETTP5300C25
MFR.Part #
RN731ETTP5300C25
JLCPCB Part #
C4078508
Description
-55℃~+155℃ 530Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS