RN73H1JTTD6491F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6491F25
JLCPCB Part #
C4259269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS