RN731ETTP5230C50
MFR.Part #
RN731ETTP5230C50
JLCPCB Part #
C4042273
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS