SG73S2ATTD6040F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6040F
JLCPCB Part #
C3918242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS