RN73H1ETTP34R0F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP34R0F50
JLCPCB Part #
C2515341
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS