RN731ETTP5101B25
MFR.Part #
RN731ETTP5101B25
JLCPCB Part #
C186342
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS