RN732ATTD5360C50
MFR.Part #
RN732ATTD5360C50
JLCPCB Part #
C4323331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS