RN731ETTP48R1D50
MFR.Part #
RN731ETTP48R1D50
JLCPCB Part #
C4206288
Description
-55℃~+155℃ 48.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS