RN73H2ETTD2323B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2323B10
JLCPCB Part #
C4052126
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS