RN731ETTP4750D50
MFR.Part #
RN731ETTP4750D50
JLCPCB Part #
C3916020
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS