RN731ETTP4701C25
MFR.Part #
RN731ETTP4701C25
JLCPCB Part #
C4223180
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS