RN731ETTP4591B50
MFR.Part #
RN731ETTP4591B50
JLCPCB Part #
C4001685
Description
-55℃~+155℃ 4.59kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS