RN731ETTP4420B25
MFR.Part #
RN731ETTP4420B25
JLCPCB Part #
C3958429
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS